HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Fuat Group Lastik

Araç lastikleri tamiri ve bakımı konusunda 31 yıllık tecrübesini aile şirketi bünyesinde 2004 yılında kurumsal olarak faaliyete başlayan Fuat Otomotiv, günümüze kadar kaliteli hizmet anlayışını sürdürerek yoluna devam etmektedir. Kartal İstanbul‘da ki merkezimizde toptan ve perakende satış ve servis (Lastik Satış / Akü & Jant Satış / Rot & Balans / İkinci El / Lastik Tamiri / 7/24 Yol Servisi / Lastik Saklama / Lastik Oteli / Kaplama Lastik) hizmeti vermekteyiz. Fuat Otomotiv olarak hedefimiz; kuruluşundan bugüne rekabetin ön plana çıktığı Türkiye pazarında müşteri memnuniyeti ve öncelikli kalite tercihimizden de taviz vermeksizin en mükemmeli sunmaya devam etmekteyiz. Kaliteyi ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen Fuat Otomotiv uzman personeli teknolojik alt yapısı ve sunduğu çözümleriyle farkını göstermektedir. Güvenliğinizin hayatta ki en önemli olduğunun bilincinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi en doğru şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Amaç; müşterilerin araçlarına lastik almak için gelmiş oldukları satış noktalarında ihtiyacı olan lastiği arayıp bulabilmesi için tüm markaları aynı çatı altında buluşturmaktır.

Böylelikle Fuat Otomotiv müşterileri, trafik yoğunluğunun sürekli olarak yaşandığı İstanbul’ da herhangi bir riske girmeden ve vakitten tasarruf ederek en iyi markalara en kısa zamanda ve iyi fiyatlarla ulaşılabilecektir.

Whatsapp