Lastik Satış

Lastik Satış

Lastik Satış

İstanbul'da anadolu yakasında Kartal'da 30 yılı aşkın sürede aynı adreste ve aynı telefonlar ile size hizmet vermekteyiz. Yaz lastiği, kış lastiği, 4 mevsim lastik, Motorsiklet lastiği, ağır iş makineleri lastikleri, helikopter lastiğine kadar olan geniş ürün çeşitliliği ile lastik satışı yapmaktayız.

Satışa sunulan ürünlerimizin içerisinde binek ve arazi araçları için otomobil ve 4x4 lastiklerinin yanı sıra hafif ticari, kamyon-otobüs lastikleri, zirai araçlar ( traktör - römork lastiği ) ve yol dışı iş makinası ( forklif - loader lastikleri ) gibi tüm kategorilerde ki ihtiyacı karşılayabilecek potansiyele sahiptir. Satışa sunulan tüm ürünler, üretici firmalar tarafından üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Fuat Group olarak Kartal lastik satışında sunduğumuz piyasada ki ana markalara ek olarak bu ana markaların daha uygun fiyatlı ve her bütçeye uyabilen yan ürünlerini de satışlarımızda yer vermeye gayret ediyoruz.

Lastik Nedir ?

Oto lastik, otomobillerin güvenli sürüşü için araç ile zemin arasında teması sağlayan, kauçuk ve kimyasal maddelerden üretilmiş araçların hareket etmesini sağlayan en önemli parçalardan biridir. Oto lastiklere üretim aşamasında, kullanılacağı zemine göre uyumlu özellikler katılabilir. Bir oto lastiğin kaliteli olması üretim aşamasında kullanılan ham madde ve kauçuk oranına göre değişmektedir. Bir otomobil lastiğinin kaliteli olması için üretim aşamasında kullanılan kauçuk oranının fazla olması gerekmektedir. Kauçuk oranı yüksek olan lastiklerin yol tutuş performansı da doğru oranda artacaktır.

 

Whatsapp