Goodyear Yanımda Hizmetleri Nelerdir?

Goodyear Yanımda Hizmetleri Nelerdir?

Goodyear Yanımda Hizmetleri Nelerdir?

Goodyear Lastik Sigortası ve Yol Yardım hizmetleri, AXA Assistance Türkiye tarafından GOODYEAR Lastikleri T.A.Ş.’ye sağlanan bir teminattır.

Goodyear Yol Yardım hizmeti, 01.05.2019–30.04.2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan bayilerden tek seferde 4 adet ve Goodyear veya Sava marka lastiğin satın alınıp, satın alım sonrasında en geç 30 gün içerisinde www.goodyearyanimda.com üzerinden aktivasyonunun tamamlanmasıyla başlar ve aktivasyon itibarıyla 1 (bir) yıl boyunca geçerlidir.

Goodyear Lastik Sigortası, 01.05.2019–31.04.2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan bayilerden tek seferde 4 adet 17” ve üzeri Goodyear marka lastiğin satın alınıp, satın alım sonrasında en geç 30 gün içerisinde www.goodyearyanimda.com üzerinden aktivasyonunun tamamlanmasıyla başlar ve aktivasyon itibarıyla 1 (bir) yıl boyunca geçerlidir. Teminat sadece tamir edilemeyen lastikleri kapsamaktadır. Her lastik için bu teminattan bahsi geçen süre içerisinde en fazla 1 (bir) kez yararlanılabilir. Goodyear Lastik Sigortası teminatlarının tümü sadece Türkiye Cumhuriyeti devleti coğrafi sınırları dahilinde ve kampanyaya katılan Goodyear bayilerinde geçerlidir.

Whatsapp