Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5
Özellik Değer
Hız Kodu Y
Jant Çapı 17
Kesit Oranı 45
Kullanım Türü Binek
Taban Genişliği (mm) 225 mm

Goodyear markasının sevilen ve çok tercih edilen lastikleri arasında yer alan Eagle F1 Asymmetric 5, her bütçeye hitap etmesi, üstün performansı ve sağlam yol tutuşu ile güvenliği ön planda tutan sürücülerin beğenisini topluyor. Sedanlar, coupe’ler ve spor otomobillerin kullanımı için tasarlanan Eagle F1 Asymmetric 5 Islak zeminde üstün frenleme performansı ile en plana çıkmaktadır.

Islak yollarda daha kısa frenleme mesafesi güvenliği çok üst düzeye çıkarmaktadır. Eagle F1 Asymmetric 5 kullanıcılara sportif kuru yol tutuşu hissini oldukça yaşatmaktadır. Bununla birlikte lastiklerde bulunan jant koruyucularla kaldırım hasarları gibi sorunların önüne geçmektedir.

SoundComfort Teknolojisi ile yol sırasındayken oluşan gürültüyü %50'ye kadar azaltarak çok daha sessiz ve rahat bir sürüş hissi sağlar. Gürültü giderici teknolojisi ile hem araç içine hemde çevreye verilen gürültüyü azaltır. Eagle F1 Asymmetric 5 lastiğinin RunOnFlat teknolojisi sayesinde aracınız lastiği patladığında sizi yol kenarında beklemek zorunda bırakmayacaktır. Eğer lastiğiniz patlamışsa, patlak lastik ile 80 km hıza kadar çıkarak en yakın lastik tamircisine gidebilirsiniz.

Whatsapp