Hafriyat Lastiği

Hafriyat Lastiği

Hafriyat Lastiği

İstanbul Anadolu yakasında Kartal bölgesinde Fuat Otomotiv olarak hizmet vermekteyiz. Motosiklet lastiği, kış lastiği, yaz lastiği, ağır iş makinaları için lastikler, 4 mevsim lastik ve helikopter lastiğine kadar geniş ürün yelpazesi ile lastik satışı gerçekleştiriyoruz.

Satış için sunduğumuz ürünlerimiz arasında arazi ve binek taşıtları adına otomobil ve 4x4 lastikler mevcuttur. Ayrıca zirai taşıtlar için (römork – traktör lastiği), yol harici iş makinelerı için (forklif – loader lastikleri), kamyon-otobüs ve çekici için hafriyat lastiği, hafif ticari araç lastikleri gibi bütün kategorilerde ki gereksinimleri sağlayabilecek yüksek potansiyelli ürünlerimiz mevcuttur. Satış için takdim ettiğimiz tüm ürünler, üretimini gerçekleştiren firmalar tarafınca üretim hatalarına mukabil garanti kapsamına dahildir. Kartal bölgesinde lastik satışında sunduğumuz pazar içerisinde orijinal markalara ek olarak, daha elverişli ve herkesin bütçesine uygun fiyatlar sunabilmek için yan ürünlerin de satışına yer vermeye çalışıyoruz.

İkinci El Lastik için Fuat Otomotiv

Fuat Otomotiv olarak İstanbul’da Anadolu yakasında Kartal bölgesinde ikinci el lastik satışı yapmaktayız. Sizlere takdim ettiğimiz ürünler arasında çeşitli markaların ikinci el lastiklerini bulmanız mümkün. Kullanım ömrü ve dış derinliği açısından aktif olarak kullanılabilir tüm boyutlardaki lastiklerimiz için istlastik’i ziyaret edebilirsiniz.

İkinci el lastiklerimizin rot-balans ayarları mağaza içerisinde gerçekleştirilir. Mağazamızda pek çok yük ve binek taşıtlarının hafriyat lastiği ikinci el olarak mevcuttur. Taşıtınızın lastik uzunluğuna göre garanti kapsamı içerisindeki ikinci el lastik ürünlerimizi görmek adına Kartal'daki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fuat Otomotiv olarak 7/24 Yol Servisi

İstanbul’da Anadolu yakasında Fuat Otomotiv olarak Kartal bölgesinde 7/24 yol servisi ile hizmet tedarik etmekteyiz. İstanbul da olsak bile Türkiye’nin genelinde 7/24 yol servisi hizmeti takdim etmekteyiz. Yolda herhangi bir aksaklık yaşadığınız takdirde, bulunduğunuz ildeki öteki bayiliğimizden derhal sizlere yardım göndermekteyiz. Sahip olduğumuz deneyimli ekibimiz sayesinde Türkiye’nin her neresinde yolda kalan müşterilerimiz olursa olsun hizmet sunmaktan dolayı gururluyuz. Bizim için mutluluk, yaşadığınız mağduriyeti ortadan kaldırmaktır.

Whatsapp