İstanbul/Kartal Bölgesi Lastik

İstanbul/Kartal Bölgesi Lastik

Pilot Lastik

İçinde basınçlı havayı tutabilen, janta monte edilerek aracın yer ile temasını sağlar, dışarıdan bakıldığı zaman basit bir şekilde görülür fakat tasarımı oldukça zor, karışık ve zahmetlidir.

İstanbul/Kartal bölgesi lastik; Çelik teller bulundurur, kompozit yapıda ve yüksek teknoloji gerektiren bir süreç ile tasarlanır.

Araç sahiplerinin en çok önem verdiği konu lastiktir. Lastik çeşitleri mevsimlere göre değişkenlik göstermesinin yanı sıra yola göre de değişkenlik gösterebilir. Lastik bakımını doğru ve zamanında yaptırmak en önemli husustur ve bu konuda İstanbul kartal bölgesinde lastiklerinizi istenilen kriterlere göre değiştirir ve bakımını rahatlık ile yaptırabilirsiniz.

Araç lastik ve bisiklet lastiklerinin üzerinde çeşitli harf ve sayılar yer almaktadır. Bu harf ve sayılar lastiklerin genişliği, çağı, jant uyumluluğu, yük ve hız endeksi gibi birimleri ifade eder.

Ürünün Avantaj Ve Faydaları

Aracın yükünü kolaylıkla taşır, İstanbul kartal bölgesinde lastiğin tasarlandığı geometride bu işlevini yapabilmesi için, uygun basınçta hava verilir. Aracın hareketini ve durmasını sağlayan kuvvetleri zemine iletir. Aracın yönünü isteğe uygun değiştirmesi ve sabit tutması gerekir.

İstanbul kartal bölgesi lastiklerde zemin yüzeyinin etkisi ile oluşan sarsıntıları azaltarak sürüş konforu sağlayacak şekilde tasarlamıştır.

Lastiğin Özellikleri ve Avantajları

Ekonomiktir, kolay bir şekilde bulup temin edebilirsiniz, yük bakımından hafiftir, daha iyi yol tutuşu vardır, yama yapması kolaydır, konforludur. Bu lastikleri İstanbul kartal bölgesinde bulmanız oldukça kolaydır.

Whatsapp