Sektörde Lider Akü Markası

Sektörde Lider Akü Markası

Pilot Lastik

Oto lastik alanında hizmet vermekte olan firmamız, sektörde markalaşma yönünde ve enerji depolama kategorisinde söz sahibi olan inci akü’nün ürünlerinden faydalanmaktadır. İnci Akü, müşteri ve araç kullanıcıları ile olan bağını güçlü performansı ile sıkı tutuyor ve enerji uzmanı olarak piyasadaki yerini koruyor

Akü Nedir?

Elektrik enerjisini kimyasal enerji ile depolayıp, ihtiyaç duyulduğunda da depolarını elektrik enerjisi ile doldurmasıdır. Ancak teknolojik gelişmeler karşısında sadece elektrik enerjisini depolaması ile de kalmıyor. Artık kimyasal enerji de depo edip gerektiğinde kullanabilmesi için bünyesinde barındırıyor.

Akü Nasıl Çalışır?

Akümülatörlerin çalışma mantığı ve planı, birbirlerinin katalizörü niteliğindedir. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma sırasını izler. Motorun çalışmasıyla birlikte, alternatörün elektrik vermesi aşamasına geçilir. Aküler, yüksek bir akımı serbest bırakmak ve daha sonra hızlı bir şekilde şarj etme amacı güdülerek üretilmiştir. Bu yönüyle sadece marş etmekle kalmaz, elektrik enerjisini kimsayal enerji ile depolama ve ihtiyaç halinde kullanılmasına da izin vererek çoklu işlev yönetimi yapar. Bir başka görevi ise araç gerekli elektrik enerjisi yönetimini aştığında, ihtiyaç duyduğu ekstra enerjiyi vererek, çalışmanın devamlılığını sağlamasıdır.

Aracınıza uygun akü'yü seçmek; kullanım verimi ve performansını belirgin bir şekilde ön plana çıkarmak için İstanbul/kartal bölgesi içinde yer alan firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz 7/24 acil lastik hattımızı arayabilir ya da whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için internet sitemizdeki, kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Whatsapp