Otobüs Lastiği

Otobüs Lastiği

Otobüs Lastiği

Otobüs yolculukları hala Dünya üzerinde çok sık kullanılan ulaşım şekli olmakla birlikte kapasitesinden dolayı birçok insanı bir yerden bir yere götürmektedir. Otobüs yolculuğu yapan bir müşteri ise firmada konforlu ve güvenli yolculuk yapmak ister. Bu güvenli yolculuğumuz ise araç içi kadar dışının da sonucunda oluşur. Araçta şüphesiz ki en önemli parçalardan biri de lastiktir.

GOOD YEAR Otobüs Lastiği

Otobüs firmaları araçlarının yapmış olduğu kilometrelere ve kötü hava koşullarına karşılık sıkıntı yaratmayan ve güvenli kaliteli sürüşü sağlayan lastiklerinin olmasını isterler. Bunun yanı sıra almış oldukları lastik markalarının ve türlerinin doğru seçim olmasını istemeleri kadar doğal bir durum yoktur.

FUAT OTOMOTİV

Biz Fuat Otomotiv olarak ne istediğinizin farkındayız. 31 yıllık iş tecrübemizle Good Year lastiklerimiz ile gün geçtikçe daha da kaliteli olmak için yolumuza devam ediyoruz. Kartal şubemizde perakende ve toptan satışlarımız ile bu alanda kendini en iyi şekilde eğitmiş ailemizle sizleri en iyi sürüş keyfine hazırlıyoruz.

Uzman personellerimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz teknolojik alt yapımız ile çözüm yollarımız sayesinde farkımızı ortaya koymaktayız. Yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu ve siz müşterilerimizin hem yakıttan tasarruf hem de güvenli bir sürüş sağlayabilmesi için tüm markaları tek bir adreste toplamaktayız.

Aradığınız otobüs lastiği, buna bağlı olarak konforu, uzun ömürlülüğünü, ekonomik yakıt tüketimini sağlamış olması gibi özelliklerde bulacağınıza garanti veriyoruz. Üstelik en iyi fiyatlarda en kısa zamanda elinize ulaşmış olacaktır. Şubemizde ki personellerimiz ile istediğiniz otobüs lastiği istediğiniz fiyatta ve istediğiniz performansta olduğunu göreceksiniz.

Biz sizin için şubemizde lastik tamirinizi, 7/24 yol servisinizi, lastiklerinizi saklamanızı, akü ve jant satış işlemlerinizi, ront ve balans ayarlarınızı, sıfır ya da ikinci el lastik satışınızı sağlamak için buradayız.

Whatsapp