Kartal Rot Ayarı

Kartal Rot Ayarı

Pilot Lastik

Arabaların yerle teması tekerlekler aracılığıyla sağlanmaktadır. Tekerleklerin yer ile teması ise bir avuç içi genişliğinde bir alandan fazlası değildir. Tekerleği yönlendiren ve tutan birkaç parça bulunmaktadır. Bu parçaların başında rot demiri gelmektedir. Rot demiri direksiyon ile tekerlek arasında görev almaktadır. Tekerleği yönlendirme işleminde büyük görev üstlenmektedir. Rot demirinin yamulması veya kırılması çok büyük risk teşkil etmektedir. Bu durumda kesinlikle tamir işlemleri gerekmektedir. Bu gerekli tamir işlemleri İstanbul/kartal bölgesi içerisinde Fuat Otomotiv tarafından uzman güvencesiyle sunulmaktadır.

Rot Ayarı Nasıl Yapılır?

Rot ayarı uzmanlar tarafından deneyimli elemanlarla gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Arabanın dengesini sağlamaktadır. Bu işlem çeşitli makineler aracılığıyla yapılmaktadır. Fuat Otomotiv'in uzman elemanlarına arabanızı teslim ettiğinizde öncelikle rot kollarınızın mevcut durumu değerlendirilir.

Gerekiyorsa değişim yapılmak üzere gerekli rot kolu sipariş edilir. Gerekli rot demiri takılır. Rot demiri takıldıktan sonra aracın balans ayarının yapılması gerekir. Bu balans ayarı da gerekli makinelerin kullanımı ile yapıldıktan sonra araba teslim edilmeye hazır hale gelir. Bu aşamada rot ayarı tamamlanmış olur.

Fuat Otomotiv'in Kartal Bölgesine Hizmet Veren Uzman Kadrosu

Fuat Otomotiv uzman bir kadro aracılığıyla hizmet vermektedir. İstanbul/Kartal bölgesinde hizmet vermekte bulunan deneyimli ekip oto lastik alanında çalışmaktadır. Fuat Otomotiv, uzman elemanlarla çalışmanın tüm avantajlarını sunmaktadır. Verimli iş modeli sayesinde kısa sürede yüksek kalitede servisi araba kullanıcılarına sunmayı kendilerine amaç edinmiş bulunmaktadır.

Whatsapp