Kartal Balans Ayarı

Kartal Balans Ayarı

Pilot Lastik

Arabalar çok çeşitli parçalardan oluşmaktadır. Bir arabanın sorunsuz şekilde çalışması için tüm bu parçaların birbiriyle uyum içerisinde ve doğru olarak çalışması gerekmektedir. Tüm bu parçalar bir denge içerisinde tutulmalıdır. Tekerlekler arabaların en hareketli parçalarıdır ve zaman zaman ayarları bozulmaktadır. Bu durumda tekerlekler düz bir şekilde ilerlemezler ve olmaması gereken dönüş şekli gösterirler. Araba yalpalar ve güvenlik açısından büyük bir risk içerisine girer. Bu durumda arabanın lastiklerine balans ayarı yapılması gerekir.

Balans Ayarı Nedir?

Lastiklerin kendine ait ayarları bulunmaktadır. Bu ayar lastiğin bir denge içerisinde çalışmasını ve arabayı stabil olarak tutmasını sağlamaktadır. Buna balans ayarı denmektedir. Balans'ın kelime anlamı 'denge'dir. Araba lastikleri yüksek hızlarda saniyede binlerce defa dönmektedir. Bu sayede lastiklerin balans ayarı elzem konuma gelmektedir. İstanbul/Kartal bölgesinde Fuat Otomotiv sizlere balans ayarı hizmetini uzman kadro ayrıcalığıyla sunmaktadır.

Kartal Bölgesinde Balans Ayarı Yaptırmak

Balans ayarını İstanbul/kartal bölgesi içerisinde en kaliteli hizmetle veren kurumların başında Fuat Otomotiv gelmektedir. Fuat Otomotivin bu başarısı, işinde hakim kalifiye elemanlar sayesinde gerçekleşmektedir. Fuat Otomotive arabanızı teslim ettiğinizde öncelikle arabanızın neye ihtiyaç duyduğu uzman gözlemleriyle değerlendirilir. Ardından bu değerlendirmenin ışığında arabanızın ihtiyaç duyduğu işlemler belirlenir. Bu işlemler deneyimli uzman ekip tarafından uygulanır. Gerekli testlerin de gerçekleştirilmesinin ardından arabanız sizlere güven içerisinde teslim edilir. Sizler ise bu süre boyunca aracınızın uzman elinde olmasının iç rahatlığını yaşarsınız.

Whatsapp