Anadolu Yakası 7/24 Yol Servisi

Anadolu Yakası 7/24 Yol Servisi

Anadolu Yakası 7/24 Yol Servisi

Yollar modern hayatta yaşamımızı devam ettirebilmemiz için olmazsa olmazlardan birisidir. İnsanların istek ve ihtiyaçları gece gündüz demeden var olmaya devam eder. Bu istek ve ihtiyaçları karşılayabilmek için de ulaşım her zaman temel bir ihtiyaç olmuştur.

Hayatımızın her alanında olmazsa olmaz olan ulaşım zaman zaman kendi içinde tehlikeler barındırır. Yol yardımı gerektiren pek çok durumla karşılaşabilirsiniz. Gece vakti karanlıkta giderken ışıksız bir yolda lastiğinizin patladığını bir düşünün. Ne yapacaksınız? İşte bu tür durumlarda endişeye kapılmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız sizin ve sevdiklerinizin konforlu yolculuk yapabilmesi ve can güvenliğini korumak için 7/24 boyunca çalışmaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firma haftanın her günü, günün her saati hizmet vermeye devam etmektedir.

İster uzun yola çıkmış olun ister şehir içi tura Anadolu Yakasında ihtiyaç duyduğunuz her anda Fuat Otomobil bir telefon kadar yakınızda.

Yol yardımı ne gibi hizmetler sağlar?

Yol yardımı denilince bu kavram biraz soyut kalmaktadır. Bir insanın başına yolda yardıma ihtiyaç duyabileceği neler gelebilir diye sorulunca akla elbette birçok farklı şey gelebilir. O halde yol yardımına ihtiyaç duyabileceğiniz birkaç küçük örnek verelim;

  • Yolda giderken bir lastiğiniz patlasa ve yedek lastiğiniz olmasa bu durumda yol yardımına ihtiyaç duyarsınız.
  • Akaryakıt istasyonlarına uzak bir noktada iken aracın yakıtı tükendiğinde yol yardımı aracınıza yakıt ikmali sağlar.
  • Trafikte seyir halindeyken bir kazaya karıştığınızda aracınız çalışamaz duruma gelirse yol yardımı sizler için çekici hizmetini devreye sokar.
  • Araç park halinde beklerken anahtarı kaybolursa yol yardımı araç için çilingir hizmeti tahsis etmektedir.

Burada saydığımız örnekler somut olaylardan yola çıkılmıştır. Bu örneklerden başka durumlar da ortaya çıktığında fuatotomotiv sizlerin bir telefon uzağında olacaktır.

Nasıl Ulaşabilirim

Fuat Otomobil İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren bir firmadır. Firmanın iletişim ve ulaşım bilgileri fuatotomotiv web adresinde yer almaktadır. Adreste belirtilen numaraları 7/24 arayabilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren fuat otomobil ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya hazırdır. Uzun yıllardır var olan tecrübesiyle otomotiv sektörünün lider firmalarındandır.

Whatsapp