İstanbul 7/24 Yol Servisi

İstanbul 7/24 Yol Servisi

İstanbul 7/24 Yol Servisi

Araç sahipleri, araçlarına her türlü bakımı yaptırmış olsa da kimi zaman araçları beklenmedik hatalar verebilir. Yol servisi ya da diğer adıyla yol yardımı, sürücülerin karşılaştığı olumsuz durumlar karşısında devreye giren yardım hizmetidir. Yol servisi hizmetine kasko sigortası yaptırarak sahip olunabilir, aynı zamanda zorunlu trafik sigortasına da ek teminat olarak eklenebilir.

Araç sahipleri, genel olarak uzun yola çıkmadan önce ya da kış aylarında araçlarının bakımlarını yaptırırlar. Araç bakımlarının yaptırılmadığı durumlarda araçlar hata verebilir ve araç sahibi yolda kalabilir. Bu tarz durumlarda 7/24 yol servisi devreye girer. 7/24 yol servisi, kişinin bulunduğu yere giderek, aracın sorununu çözer ve böylelikle araç sahibi yoluna devam edebilir.

İstanbul 7/24 yol servisi hizmeti veren pek çok firma arasında en çok tercih edilen Fuat Group firması, sizler için en kaliteli ve en verimli yol servisi hizmetini vermektedir.

İstanbul 7/24 Yol Servisi Hangi Hizmetleri İçermektedir?

İstanbul 7/24 yol servisi, kullanıcılar için çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Bu hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Aracın bozulması ya da kaza yapması durumunda aracın çekilmesi hizmeti
  • Yakıt temin hizmeti
  • Araç lastiğinin yolda patlaması durumunda lastik değişim hizmeti
  • Araç anahtarının bozulması durumunda çilingir hizmeti
  • Aracın ihtiyacı olan parçaların yedek temini
  • Aracın yolda kalması halinde seyahat tamamlama hizmeti
  • Yolda kalınması durumunda otel, barınma ve tıbbi yardım hizmeti

Hepsi ve daha fazlası için Fuat Group firması ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul 7/24 Yol Servisi Hizmeti Nasıl Alınır?

7/24 yol servisi hizmetinden faydalanmak isteyen araç sahipler, sahip oldukları kasko sigorta şirketinin müşteri hizmetlerini arayarak en kısa ve en hızlı şekilde yol servisi hizmeti alabilirler. Eğer araç sahibi kasko sigortasına sahip değilse, internet üzerinden bulundukları ilin 7/24 yol servisi hizmetlerine ulaşarak araçları için gereken hizmeti alabilirler.

İstanbul 7/24 yol servisi hizmeti hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek ve bu hizmetten yararlanabilmek için Fuat Group firması ile iletişime geçebilir ve gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip ederek, anlık bilgiler edinebilirsiniz.

Whatsapp