İstanbul 7/24 Yol Servisi

İstanbul 7/24 Yol Servisi

İstanbul 7/24 Yol Servisi

Yolda kalmak tüm araç kullananların başına gelebilir. Yolda aracınız ile ilgili sorunlar çıkması kimi kullanıcılar için kabus olmaktadır. İşe giderken veya başka şekilde trafiğe çıktığınızda aracınız ile ilgili problemler ortaya çıkabilir. Bu problemleri ortadan kaldırmak için ise servis çağırmanız gerekecektir. İstanbul 7/24 yol servisi ile ülkemizin birçok noktasında yolda kalan araçlara yardımcı olunmaktadır. Probleminiz ortadan kaldırılarak keyifli yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Aceleyle bir yere giderken yolda aracınızın bozulması kabusunuz olabilir. Ancak bu kabusu yol yardımı ile güzel bir hale getirebilirsiniz. Yol servisi ile aracınız ile ilgili birçok soruna çözüm bulabilirsiniz. Hangi mevkide kalırsanız kalın yol servisine ulaşarak destek alabilirsiniz. Böylece uzun saatler yolda kalmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

İstanbul 7/24 Yol Yardımı Hizmetleri

Araç kullanmak keyifli olsa da kimi zaman meydana gelen arızalar kabus olabilmektedir. Yolculuk sırasında hiç beklemediğiniz noktada aracınız ile ilgili problemler ile karşılaşabilirsiniz. Su kaynaması, lastik patlaması trafik kazası gibi bilindik olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında aracınız farklı arızalar da çıkarabilir. İstanbul 7/24 yol servisi ile bu olayları ortadan kaldırabilirsiniz. Yol servisi hizmetlerinin bazıları şunlardır :

  • Yakıt deposu ile ilgili sorunlar meydana gelebilir. Yakıt hava alma hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Aracınızın kapısı ile ilgili sorunlarda destek alabilirsiniz.
  • Lastik sorunlarında yardımcı olunmaktadır.
  • Bilgisayar bağlantısı yapılarak aracın sistemsel sorunları çözülmektedir.
  • Yakıt takviyesi yapılmaktadır.
  • Akü bitmesi sonucunda akü desteği sağlanmaktadır.
  • Motor arızaları giderilmektedir.

İstanbul 7 /24 Yol Yardımı Fiyatları

İstanbul 7 /24 Yol servisi alınırken belirli maliyetler ortaya çıkabilmektedir. Aracın arızasına bağlı olarak fiyat belirlenmektedir. Aracınızda arıza meydana geldiğinde yol servisini çağırarak ekipler bulunduğunuz noktaya gelmektedir. İncelenen arıza duruma göre bulunan noktada veya tamirhaneye götürülerek sorun düzeltilmektedir.

Ustalar aracınız ile ilgili sorun incelemesi sonucunda tahmini maliyet sunar. Fiyat belirlendikten sonra sizden onay alınarak onarım süreci başlar. Araç arızasında parça değiştirmeye ihtiyaç duyulabilir. Parça değişimi olduğu takdirde ek fiyat ortaya çıkacaktır. Ustalar sizlere ekonomik fiyatlar sunarak aracınızın arızasını gidererek sizlere teslim etmektedir.

Whatsapp