İstanbul Lastik Saklama

İstanbul Lastik Saklama

İstanbul Lastik Saklama

Mevsime göre araçlarda uygun lastik kullanımı ve bu duruma bağlı olarak Lastik Saklama eylemi araçlar için oldukça hayati önem taşımaktadır. Lastikler yol üzerindeyken toz, çamur gibi birçok etmenlerden etkilenir ve lastiklerin yapı bakımından içerdiği kauçuklar zarar görebilir. Bu durumdan etkilenmemek için mevsimine göre uygun lastik kullanılmalı. Lastik satışı yapan ve İstanbul Lastik Saklama hizmeti veren pek çok firma arasında en çok tercih edilen Fuat Group Firması sizler için en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

İstanbul Lastik Saklama Hizmeti

Lastik oteli sistemi ile araçlarınız için Lastik Saklama Hizmeti veren prestijli firmamız müşteri memnuniyetine ve ürün kalitesine oldukça önem vermektedir. İstanbul Lastik Saklama Hizmeti sayesinde hem kendiniz için hem de aracınız için çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Bu avantajları göz atacak olursak:

  • Firmamız müşteri memnuniyetine ve ürün kalitesine oldukça önem vermektedir. Bu nedenle uzman ekibimiz ile en ufak sıkıntınızda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.
  • Lastik saklama hizmeti veren firmamız lastik oteli sistemiyle yaz lastiklerinizi kışın, kış lastiklerinizi ise yazın firmamızda sizin için saklar ve korur. Ayrıca lastik devir teslim sırasında da lastiklerinize ekstra bakım ve onarım sağlamaktadır.
  • Firmamızda zarar gören lastikleriniz özenle onarılır.

Aracınız ile keyifle çıktığınız bir seyahatte ya da günün yorgunluğu ile işten çıkıp evinize dönerken yolda kalma eylemi oldukça can sıkıcı ve bir o kadarda berbattır. Bu tarz durumları çok iyi bildiğimiz ve sizi çok iyi anladığımız için her türlü sıkıntınızı ve mağduriyetinizi gidermek ve sizlere yardımcı olmak bizim için oldukça mutluluk verici bir eylemdir.

İstanbul Lastik Saklama Fiyatları

İstanbul Lastik Saklama Fiyatları lastiğinizi firmamıza teslim edeceğiniz süreye göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda, devir teslim sırasında lastiğin durumuna göre ekstra yapılacak onarım ve bakım işlemleri de fiyatlarda değişkenliğe sebep olan etkenlerden biridir. Bu sebeple sizler için sabit ve net bir fiyat bilgisi vermek çok doğru değildir. İstanbul Lastik Saklama Fiyatları hakkında daha net ve daha ayrıtnılı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp