İstanbul Lastik Tamiri

İstanbul Lastik Tamiri

İstanbul Lastik Tamiri

Aracınızın lastiklerinden biri diğerine göre çok daha fazla iniyorsa, o lastikte bir patlak durumu olabilir. Araç lastiğinizde patlak durumunun şüphe ediyorsanız lastiği sökmeli ve stepne lastikle değiştirmelisiniz. Aynı şekilde patlak lastiğinizin tamiri için en yakın tamirciye gitmeyi de ihtimal etmemelisiniz. Lastiklerinizden birinin daha patlayabilme durumuna karşı stepne lastiğinizin de her zaman sağlam olmasına dikkat etmelisiniz. Patlak olduğundan şüphe ettiğiniz lastikleriniz ile kısa mesafeli yola bile çıkmamalısınız.

İstanbul lastik tamiri, teknik bilgi, uzmanlık, donanım, ustalık ve malzeme gerektiren bir durumdur. Lastiğinizi gören uzman kişi, lastiğinizin onarılıp, onarılamayacağına kadar size bilgi verecektir. Eğer lastiğiniz onarılmaya müsait ise lastik tamirini yaptırabilirsiniz. Bu durum, sizi yeni lastik almaktan ve masraftan kurtaracaktır. İstanbul lastik tamiri yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Fuat Otomotiv Şirketi, sizler için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya son sürat devam etmektedir.

İstanbul Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Lastik tamiri, oldukça dikkatli yapılması gereken bir eylemdir. Lastik tamiri süreci aşağıdaki gibidir:

  • İlk adım, lastikte bulunan deliğin ve lastiğin iç kısmının derinlemesine incelenmesi ve temizlenmesidir.
  • İkinci adım, lastiğin hava kaçıran kısmının yamaya hazır hale getirilmesidir.
  • Üçüncü adım, lastiğin hava kaçıran kısmının raspalanmasıdır.
  • Sonraki adım, aracın karkasını güçlendiren özel parçaların delik kısma yerleştirilmesidir.
  • Son adım ise lastiğin basınç ile test edilmesidir.

İstanbul Lastik Tamiri Fiyatları

İstanbul lastik tamiri fiyatları, lastik modeline göre değişkenlik göstermektedir. Ekstra olarak, lastikten bulunan delik kısma göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, deliği oldukça büyük olan patlak bir lastiğin tamiri ile deliği küçük olan patlak bir lastiğin tamir fiyatı aynı değildir. Bu sebepten ötürü İstanbul lastik tamiri fiyatları hakkında net bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir.

Araç lastiğinizin patlaması halinde daha fazla para harcamak yerine lastiğinizi tamir ettirerek tasarruf edin! Fuat Otomotiv Şirketi, eğer mümkünse her zaman lastiğinizi sizin için onarır ve lastiğinizin kullanım süresinin uzamasını, lastik maliyetinden tasarruf etmenizi, emniyetli bir şekilde yeniden yola dönmenizi sağlar.

Whatsapp