Kartal Lastik Tamiri

Kartal Lastik Tamiri

Kartal Lastik Tamiri

Tekerleği yeniden icat etmiyoruz, fakat nasıl tamir yapılacağını kesinlikle biliyoruz. Lastikler odak noktamızdır. Aynı zamanda yüksek eğitimli araba teknisyenlerimizle kapsamlı oto onarımı da sunuyoruz. Oto servis ve araba tamiri hizmetlerimizle, otomobilinizin markası veya modeli ne olursa olsun, tekrar yola çıkmasına yardımcı olabiliriz.

Bizi sadece lastikler için düşünmeyin; bizi oto tamir, servis ve daha fazlasını içeren genel bir araba tamircisi olarak düşünün. Tüm uygulamalarımızda olduğu gibi lastik bakım hizmetlerimiz de, yolda geçirdiğiniz sürenin mümkün olan en güvenli şekilde olmasını sağlar. Doğru lastik servisi ve bakımı ile maksimum performans elde edersiniz.

Aşağıdaki oto lastik hizmetlerini sunuyoruz:

Kartal Araç Lastik Yenileme

Aracınızdaki lastikleri yenilemek, lastiklerinizin ömrünü uzatır. Her marka ve model araç için lastik yenileme hizmeti veriyoruz. Bir aracın ağırlığı dört lastiğin tamamına eşit olarak dağıtılmadığından, düzenli lastik değişimi her 10 bin kilometrede bir yapılmalıdır.

Kartal Araç Lastik Şişirme

Düzgün bir şekilde şişirilmiş lastikler, lastiklerinizin ömrünü uzatabilir ve gaz tüketimini artırabilir. Firmamız çalışanları, lastiklerinizin uygun şekilde şişirilmesini sağlamak için gerekli deneyim ve eğitime sahiptir. Lastik şişirme işlemi, lastik ömrünü, yakıt tasarrufunu ve optimum yol tutuşu ve frenlemeyi artırmaya yardımcı olur.

Kartal Araç Lastik Bakımı

Lastik onarımı ve bakımı, lastiklerinizin performansını ve ömrünü artırabilir. Bu hizmetimiz, mevcut lastikleri değiştirmekten daha fazlasını içerir. Ayrıca tekerleklerinizi aracınıza bağlayan bijon somunlarının sağlam olup olmadığını da kontrol ederiz. Gerektiği gibi supap saplarını takıyoruz ve yolda uygun şekilde şişirmeyi sağlamak için aracınızın Lastik Basıncı İzleme Sistemini koruyoruz. Yeni veya mevsimlik lastiklerinizi takıyor, şişiriyor ve dengeliyoruz.

Kartal Araç Lastik Tamiri

Bir lastiğin hasarlı olup olmadığını belirlemek amacıyla, tam bir iç inceleme için tekerlekten çıkarılması gerekir. Kısa bir mesafe için bile patlamış bir lastikle yola devam etmemelisiniz. Aksi halde lastiğin tamiri zorlaşabilir ve hatta mümkün olmayabilir. Ne zaman lastik tamiri, servisi veya değişimi ihtiyacınız olduğunu bilmek çok önemlidir. Lastik onarım servisine ihtiyacınız olup olmadığını, hangi tipte lastik kullanmanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olabiliriz. Her marka ve model araç için hızlı ve uzman lastik onarımı, servisi ve yüksek kaliteli ürünler sağlama konusunda uzmanız.

Whatsapp